Nátěry kovů

Postaráme se o kvalitní nátěry kovů

Nátěry kovů proti koroziNáročné nástřiky a nátěry kovů z lešení, plošin, žebříků nebo i za pomoci horolezecké techniky pro nás nejsou problém. Zajistíme nátěry kovů s dlouhou životností díky pečlivosti, znalostem a výběru vhodných a kvalitních nátěrových hmot.

Komplexní péče o kovy

Jelikož nemáme rádi kompromisy, nátěry kovů či nástřiky ocelové konstrukce provádíme vždy při zachování ideálního technologického postupu. Pro kvalitní nátěry kovů je naprosto nezbytné důkladné očištění podkladu. Nabízíme proto i ošetření kovových povrchů před nátěrem.
V případě potřeby zaprášená místa očistíme tlakovým vzduchem nebo smetáčkem, odmastíme či umyjeme horkou tlakovou vodou (vodní tryskání) se saponátem.
Nabízíme rovněž pískování kovů pro odstranění starých nátěrů, rzi či jiných nedostatků. Tryskání kovů abrazivem i vodní tryskání jsme schopni realizovat kdekoliv, naše mobilní tryskání není závislé na přístupu k vodě ani elektrické síti.

Maximální přidaná hodnota

Pro nátěry kovů používáme pouze nátěrové hmoty renomovaných výrobců jako například Ameron, Derisol, Rembrandtin, Hempel či Jotun. Ve spojení s našimi znalostmi, zkušenostmi a důsledností jsme schopni se zaručit za maximální přidanou hodnotu nátěru kovů.
Jako základní nátěr kovu nejčastěji používáme epoxidovou nátěrovou hmotu. V menší míře pak nátěrové hmoty s alkydovou nebo zinkosilikátovou filmotvornou složkou.
Hotové nátěry kovů vždy pečlivě kontrolujeme. V případě, že kvalita nevyhovuje, celý postup opakujeme. Po dosažení požadované jakosti na závěr ošetření kovů vše očistíme proudem tlakového vzduchu.

Nejen ochrana před korozí

Finální vrstvu nátěru kovů volíme s ohledem na to, bude-li povrch vystaven povětrnostním vlivům. Nabídka nátěrů kovů odpovídá i požadavkům na odstín, lesk, zdravotní nezávadnost či odolnost vůči chemickým činidlům.

Jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Kontaktovat nás můžete zde.

clicking on ".mobile-nav" toggles class "open" on ".primary-nav" clicking on ".mobile-nav" toggles class "open" on ".mobile-nav"