Tryskání betonů

Odborné čištění a úprava betonových povrchů

Tryskání betonůStaré nátěry, zbytky plakátů i graffiti lze bez problémů odstranit díky tryskání betonů. Rovněž vytvoření žádoucí struktury pro další úpravy ve stavebnictví lze nejsnadněji dosáhnout za pomoci tryskání betonů či jiných povrchových materiálů.

Pískování pro údržbu i rekonstrukce

Poskytujeme odborné a ověřené služby v oblasti tryskání betonu a ošetření dalších povrchů pomocí metody pískování. Tryskání betonů zajišťujeme v interiéru, exteriéru nebo třeba na střechách objektů. Jsme připraveni vyhovět i nárokům kompletní rekonstrukce či tam, kde je k pískování betonů potřeba využít plošiny nebo horolezecké techniky.

Najdeme ideální řešení i pro vás. Kontaktujte nás zde.

Proč zvolit tryskání betonů?

  • umožňuje šetrné a ekonomické čištění povrchů
  • odstraní staré barvy, graffiti, nánosy a další nečistoty
  • zbaví střechy dokonce i biologického znečištění
  • vytvoří dokonale stejnoučistou strukturu žádoucí hrubosti
  • docílí estetického vzhledu či protiskluzového efektu
  • je ideální přípravou pro další povrchové úpravy (renovace či aplikace nové omítky, nanesení ochranného materiálu) nebo sanace

Tryskání betonů kdekoli

Mezi naše přednosti patří také možnost technického zajištění tryskání betonů v terénu bez nutnosti připojení k elektrické síti a vodnímu zdroji. Toho jsme schopni díky využití mobilního dieselového kompresoru.

Otryskávání omítky betonu
Otryskávání omítky betonu
Otryskaný povrch betonu
Otryskaný povrch betonu

Jde nám o vaši spokojenost

Spolehlivě se postaráme o potřebnou úpravu povrchů fasád, schodů či třeba zárubní a dlažby. Problémem pro nás nejsou ani velmi individuální požadavky jak na proces, tak na místo.

Jsme připraveni poskytnout tryskání betonů za nejvýhodnějších podmínek na trhu a vždy v kvalitě bez kompromisů. V případě zájmu o podrobnější informace či technické detaily se můžete obrátit na naše zkušené odborníky – kontakty zde.

clicking on ".mobile-nav" toggles class "open" on ".primary-nav" clicking on ".mobile-nav" toggles class "open" on ".mobile-nav"